Web PDKS Fiyatları

Web PDKS Fiyatları

Genel anlamda bir fiyat bildirmek söz konusu değildir. Biz tüm yazılımlarımızı web platformunda topladık. Paket ve eklenti olarak satın almak gerçekleştiriceğinizden detaylı teklif veya demo için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda fiyatı değiştiren bir diğer faktör ise sistemi kendi sunucunuzda mı yoksa bizim sunucumuzda mı barındırıcaksınız ?

Eğer bizim sunucuda barındırıcaksanız veritabanı kullanım analizi yapılarak aylık fiyatlandırma sağlanmaktadır. Tüm işletmelerin web üzerindeki programları ve web siteleri bir sunucu üzerindedir. Bu sunucu genelde sağlayıcılar tarafından yapılmaktadır. Çünkü hızlı alt yapıya sahip belirli alanlar vardır. Aynı zamanda sorumluluğun üzerinizde olmaması daha güvenlidir.  Web sitelerinize nasıl güveniyorsanız bizim sağladığımız sunucularada güvenebilisiniz.

Bizi tercih eden referanslarımız ile iletişime geçip işletmemiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Web PDKS Nedir ?

Web PDKS Nedir ?

Web PDKS açacak olursak pdks anlamı personel devam kontrol sistemleridir. Web PDKS ise web tabanlı yani web platformunda geliştirilmiş sisteme verilen isimdir. Peki neden web pdks ihtiyaç duyuldu?

 

Normal masaüstü yazılımlar ihtiyaçları karşılamaktadır. Fakat son zamanlarda azure ve bulut platformu tüm sistemleri bulut sisteme taşımaya itmiştir. Normalde datalar lokal database üzerinde bulunurken artık bulut platformunda sağlayıcı desteği ile barındırılmaktadır. Normal windows form yani masaüstü yazılımlarda yedek alma durumu söz konusu iken web pdks sisteminde buna ihtiyaç kalmamaktadır. Bazı işletmelerde bilgi işlem veya dışarıdan çalışan teknoloji firmaları bilgi iletilmediğinden yedek alma konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Bulut platformu bu sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır. Yedeğinizi almanıza gerek yok kurulan bir yazılım yok. Dolayısıyla personellerin takiplerini tarayıcı üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Web pdks bir diğer avantajlarından birisi ise responsive tasarım olmasıdır. Yani cihaza göre akıllı şekillenen bir alt yapıya sahiptir. Biz projemizi ASP.Net üzerinden geliştirdik. Entity Freamwork kullandığımızdan piyasada çok az bulunan web pdks programından büyük farkımız var. Global kodlama ile günümüz sistemine uyarlı ve hızlı bağlantılı bir alt yapıya sahibiz. Bize web pdks ile ilgili olarak gelen sorularda veya firmaların elindeki web pdks değiştirmelerindeki en önemli faktör çalışan sayısın fazla olduğu yerde database üzerinde yapılan işlemlerin yavaş olması. Bizde böyle bir durum söz konusu değildir. Web PDKS demo talebinde bulunarak personelin fazla olduğu database üzerinde gerekli kontrollerinizi kendiniz sağlayıp kontrol edebilirsiniz.

Biz sektöde birçok donanım ve yazılım üreten firmayız. Birçok öncü firmaların programlarını geliştiren firmayız. Biz yazılım üzerinde talep edilen tüm taleplerinizi çok kısa sürede gerçekleştirip sizlere sunabilirsiniz.