Mika Teknoloji olarak bünyemizde çalışan mühendislerle, en iyi hizmeti kendi ürünlerimizle ayağınıza getirmekteyiz. Mika Teknoloji Hizmetleri, 13 yıllık tecrübesiyle sektöründe daima ilklere imza atan bir kuruluştur. Önceliği daima kalite olan firmamızın başarısının altında teknolojiye, emeğe ve Ar-Ge’ye verdiğimiz önem yatmaktadır. Mika Teknoloji 13 yıllık tecrübesinde şunu öğrenmiştir ki; kullandığınız yazılım ve terminal okuyucular size ait değilse; müşterinize sistem kurmak yerine sorunlarla yığılı bir ürün teslim etmiş oluyorsunuz. Firmalar ürünü almadan önce yazılımın ve terminallerin kurucu firmaya ait olup olmadığını sorgulamamaktadırlar. Firmanıza sağlıksız bir sistem ve oluşum yüklenmesini önlemek amacıyla, kesinlikle aldığınız ürünün yazılımını ve terminallerin üretim menşeini sorgulamalısınız.

100+ Windows ve Web Yazılım

1000+ Aktif Müşteri

100+ Yerli Üretim

Neden Web PDKS

site-img33

 

Neden WebPDKS

Çünkü webpdks sayesinde personellerinizin giriş çıkışlarını takip ederek maaş raporlaması yapabilirsiniz. Üstelik nereden nasıl isterseniz isteyin mobil cihazlarınız ile her zaman kontrol sağlayabilirsiniz. İnsan kaynakları yada personel işleri ile ilgilenen personeliniz iş gücünü azaltan programdır.

site-img32

 

Dilediğiniz Sunucu

İster kendi hostunuzda, isterseniz bizim bulut sunucumuzda isterseniz kendi bilgisayarınızda kurabilen web pdks ile personel giriş çıkışlarını kontrol edebilirsiniz. Web tabanlı personel takip sistemi sayesinde artık personelleriniz maaşları reel ve doğru olarak dağıtılabilicektir.

Web PDKS Nasıl Kullanılır ?

Kullanıcı Yetkilendirmesi
Kullanıcı bazlı yetkilendirme sayesinde istediğiniz kullanıcılara kısıtlı yetki vererek personellerin bilgilerini görebilecek ve değiştiremeyecek şeklinde görevler belirtebilirsiniz. Detaylı kullanıcı yetkilendirmesi ile web pdks kullanımı daha kolay.
Akıllı Şekillenen Tasarım
Cihaza göre akıllı şekillenen tasarımı sayesinde ekran boyutu farketmeksizin otomatik boyutlanan bir web pdks.
Bulut Platform
Webpdks ister bulut, ister sunucu, ister host, isterseniz lokal bilgisayarınızda çalışabilecek şekilde kodlanmıştır.
Kolay Ayarlar
Türkçe kullanım sihirbazı ile kolay ayarlamalar ve kullanımlar.
7 / 24 Destek Süresi
Sınırsız destek hattımız ile dilediğiniz zaman bilgi ve problemleriniz hakkında yardım alabilirsiniz.
Ücretsiz Update
Güncellemeleren ücretsiz yararlanarak yeni eklentiler ve düzenlemelere ücretsiz sahip olun.